Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Hikaye

800.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK27179 Kategoriler: ,

@yigityaparel Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @yigityaparel Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yigityaparel kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@yigityaparel Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 700+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: DJ, Prodüktör

Tek bir influencer Instagram hikaye gönderisiyle satışlarınızda büyük bir artış görülmesi zordur. Influencer marketinge yatırım yapmayı tek seferlik bir ortaklık olarak değil, uzun vadeli bir ilişki olarak görmelisiniz. Aynı şekilde, markanız ve tüketicileriniz arasında güven inşa etmek zaman alır, aynı felsefe bir bütün olarak influencer ve influencer marketing için de geçerlidir.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.