Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Takipçi

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK19589 Kategoriler: ,

@yigityaparel Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @yigityaparel kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@yigityaparel Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 700+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: DJ, Prodüktör

Influencer işbirliği, influencer kanalındaki ürün yerleştirme ve marka görünürlüğü için ödeme yaparsınız. Influencerlar, izleyicileri üzerinde kontrole sahiptirler. Özgünlüklerini korumalarına yardımcı olmak için, etkileyicilere tanıtım anlatısını belirleme özgürlüğü vermek önemlidir. Tek seferlik kampanyalar oluşturmak yerine, en iyi verimi ve uzun vadeli hedeflere ulaşmak için etkileyicilerle uzun süreli bir ilişki geliştirmektir.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.