Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Takipçi

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK76172 Kategoriler: ,

@yusufbalcioglu Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @yusufbalcioglu kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@yusufbalcioglu Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 25+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Futbolcu, Kaleci

Influencer işbirliği, ses getirmeye devam ediyor. Açık bir pazar olduğu ve her bireyin yaşam tarzını sergilemenin harika bir yolu olduğu için farklı sosyal medya platformlarını kullanmak için iyi bir zaman. Dünya’da influencer pazarlama, kitlelere ulaşmak için oldukça efektif ve verimli bir çözüm olarak görülmektedir. Instagram Türk mavi tikli takipçi hesaplarla işbirliği yaparak Instagram hesabınızı güçlendirebilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.