Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye

1250.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK57442 Kategoriler: ,

@aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @aydinbudak_ mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @aydinbudak_ kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@aydinbudak_ Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Survivor, Oyuncu, Fotoğrafçı

Influencer marketing konusunun popüler pazarlama tekniklerinden biri olması tesadüf değildir. İyi geliştirilmiş bir stratejiyle, influencer işbirliği yapmak, markanızı daha etkili bir şekilde pazarlamanıza yardımcı olabilir. Pazarlama ve sosyal medya uyumlu hale geldiği için birçok yeni yaklaşımın ortaya çıktığına tanık oluyoruz. Sosyal medya platformlarında rekabet her geçen gün artıyor ve içerik editörleri dijital platformlarda daha değerli hale geliyor.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.