Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Takipçi

3000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK73823 Kategoriler: ,

@azizkiraz Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @azizkiraz kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@azizkiraz Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 200.000+
Gönderi Sayısı: 175+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı, Söz Yazarı

Influencerların kendileriyle işbirliği yapan markalara sağladığı en büyük avantaj, kitlelerinin onlara güvenmesidir. Bu nedenle, desteklenecek hesap ve ürünler söz konusu olduğunda influencerların görüşleri, takipçileri ile güçlü bir ağırlık kazanabilir. Influencer işbirliği ile sosyal medya etkileşimlerinizi kolayca arttırabilirsiniz.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.