Instagram @djorcun Mavi Tikli Hikaye

1500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK88186 Kategoriler: ,

@djorcun Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @djorcun Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @djorcun mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @djorcun kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@djorcun Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı, Söz Yazarı

Kullanıcıların Instagram’a olan ilgi ve tercihlerinin artmasıyla birlikte işletmeler, ürünlerini ve hizmetlerini Instagram’da tanıtma fırsatını kaybetmeyi göze alamazlar. Sosyal medya platformları için iş hedefleriniz ne olursa olsun influencer işbirliği yapabilirsiniz. Influencer işbirliği ile marka bilinirliği, takipçi tabanını artırmak veya satışları artırmak gibi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.