Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Takipçi

1000.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK96432 Kategoriler: ,

@kemalsabahofficial Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilme servidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu fenomen hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişme ihtimali mevcuttur. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @kemalsabahofficial kullanıcı adlı profilden sizin hesabınıza gelecektir.

@kemalsabahofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 95.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı

Influencerlar ile ortaklık kurmayı seçmek, markanız için en iyilerini kapsamlı bir şekilde araştırmayı gerektirir. Markanız için mükemmel influencer işbirliği bulmak için zaman ayırdığınızda, içerikler daha değerli hale gelebilir. Markanız influencer profilini güçlendiriyorsa ve ürünlerinizi beğeniyorlarsa, içerik oluşturmaya daha fazla çaba gösterilmesi muhtemeldir.

Not: Profiliniz +18 içerikler içermemeli ve illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip edecek olan mavi tikli hesabın takip işlemini gerçekleştirmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumlarda hesap değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.