Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye

1600.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK99752 Kategoriler: ,

@aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @aysubaceogluofficial mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @aysubaceogluofficial kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@aysubaceogluofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 90.000+
Gönderi Sayısı: 140+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Influencer marketing, bir süredir küçük niş markalardan iyi bilinen, uzun süredir devam eden markalara kadar çoğu markanın reklam çabalarının önemli bir parçası olmuştur. Etkileyicilerle pazarlama birçok farklı biçim alabilirken, bu tür çabalar iki genel kategoriye ayrılır: uzun vadeli ortaklıklar ve bir defaya mahsus sponsorlu gönderiler. Her ikisinin de avantajları vardır ve bir markanın özel koşulları veya belirli bir kampanyanın hedefleri, birini veya diğerini destekleyebilir. Ancak birçok şeyde olduğu gibi, markaların istikrarlı ve sürekli faydalar elde etmesinin en iyi yolu, uzun vadeli ilişkiler kurmak için çalışmaktır.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.