Instagram Mavi Tikli Türk Yorum

150.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK73489 Kategoriler: ,

Instagram Mavi Tikli Türk Yorum Nedir?

Instagram Mavi Tikli Türk Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize istediğiniz yorumun yapılma hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir ve özel bir yorum gönderir. Mavi tikli yorum, seçtiğiniz üzere Türk bir mavi tikli müzisyen, oyuncu, influencer veya benzeri meslek gruplarına üye bir fenomen tarafından yapılacaktır.

Instagram Mavi Tikli Profil Değerleri Nelerdir?

Bu hizmetimize dahil olan seçkin mavi tikli Türk hesaplar müzisyen, oyuncu veya influencer meslek gruplarından oluşmaktadır. Instagram mavi tikli Türk profillerin ortalama hesap takipçi, gönderi ve beğeni istatistikleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 30+
Beğeni Ortalaması: 2.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen, Oyuncu veya Influencer

Instagram’da marka etkisi yaratan bir işbirliği üzerinde çalışmak için iyi bir neden, yeni bir hedef kitleye ulaşmaktır. Etkileyiciler kampanyalarını başlattığında anında yeni takipçiler kazanırsınız. Instagram mavi tikli yorum elde etmek ve almak hesabınız için oldukça faydalıdır.

Not: Yorum yapılması istenen gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesaların yorumu reddetme ayrıcalığı vardır. Eğer gönderiniz politikalarımıza veya mavi tikli hesapların politikalarına uymazsa, yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.