Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye

1500.00 

ÖDEME YÖNTEMLERİ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
Stok kodu: CCK56213 Kategoriler: ,

@mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip onaylı Türk fenomen hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etiketlenme hizmetidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişebilecektir. Instagram @mustafaaydin_chef Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @mustafaaydin_chef kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@mustafaaydin_chef Profil Değerleri Nelerdir?

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Aşçı

Bir marka işbirliği, özellikle influencerlar söz konusuysa, daha çok bir pazarlama çabasıdır. İşbirliği, belirli bir ürün veya hizmeti oluşturmak veya tanıtmak için herhangi iki marka arasındaki bir ittifak olarak tanımlanabilir. Instagram influencer işbirliği yaparak sosyal medya topluluklarına ürün ve hizmetlerinizi pratik ve uygun fiyatlar ile tanıtımını yapabilirsiniz.

Not: Hikayede reklamı yapılacak içeriğin +18 veya illegal olmaması gereklidir. Hikayede paylaşılacak içeriği özenle seçmelisiniz, hikaye paylaşımı yapacak olan fenomenin paylaşımı yapmama ayrıcalığı vardır. Hikaye paylaşımı yapılmadığı durumda geri iade işlemi uygulanır.