Ünlülere Fenomenlere Reklam Ver

Ünlü ve fenomen isimlerin sana ait ürünü, firmayı veya her ne ise, hikaye, gönderi olarak paylaşmasını mı istiyorsun, sayfana girip yorum mu yapsınlar istiyorsun? CCK Medya aracılığıyla ünlülere reklam ver, hedef kitlelerini kendine çek. Fenomenlere özel yorum yaptırt bilinirliğini kanıtla. Ünlü ve fenomen insanlara hikaye, gönderi paylaşımı yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Ünlülere ve Fenomenlere Yorum Yaptırt

Ünlülerden, fenomenlerden özel yorumlar yapılmasını istiyorsanız, uygun fiyata tam istediğiniz yorumu yaptırtıyoruz. Dilediğiniz ünlü istediğiniz yorumun aynısını, seçtiğiniz gönderide yapar, takipçileriniz rahatlıkla yorumu görebilir. Ünlüler, fenomenler, mavi tikli hesaplar, doğrulanmış profiller özgün ve kaliteli yorumlar yapar, hedef kitlenize hitap eder, etkileşimi arttırır.

X

Instagram Fenomen Türk Yorum

Adet Fiyatı: 25.00 ₺

Instagram Fenomen Türk Yorum
?
Fiyat: 25.00 ₺
Ödeme Yap
X
Instagram Mavi Tikli Türk Yorum
?
Fiyat: 50.00 ₺
Ödeme Yap
X

Instagram Mavi Tikli Global Yorum

Adet Fiyatı: 25.00 ₺

Instagram Mavi Tikli Global Yorum
?
Fiyat: 0.00 ₺
Ödeme Yap

  •  fotoğrafı

    Ünlüler ve Fenomenler ile Nasıl İş Birliği Yapılır?

    Sosyal medya hemen hemen herkesin takıldığı ve en az bir hesap sahibi olduğu günümüzün dijital mecrasıdır. Birçok uygulamanın yer aldığı bu mecrada bazı hesaplar birçok kullanıcının ilgisini çekebilmekte ve popülerleşebilmektedir. Popüler olan sayfalar ise her geçen gün daha çok kişiye…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu